Фанати marvel припускають, яка зброя могла вбити таноса в mcu

33

Шанувальники marvel будують теорії про те, які зброї могли б перемогти таноса, крім рукавички нескінченності.

Коли йдеться про потужні зброї в mcu, рукавичка нескінченності є одним з найбільш-якщо не найпотужнішим-серед усіх. Представлені протягом трьох фаз камені нескінченності були врешті-решт з’єднані разом і вбудовані в рукавичку, дозволивши таносу здійснити свій план по знищенню половини всього живого у всесвіті.

Ця рукавичка може бути поки що найсильнішою зброєю, але фанати зараз ведуть обговорення на reddit про те, які ще зброї з кіновсесвіту marvel могли б впоратися з божевільним титаном. Танос зі своєї першої появи займав перші місця в перших рядах найсильніших істот mcu, але його все ще можна перемогти, тим не менш, знадобиться могутня людина або зброя.

Серед деяких ідей, які були представлені там, розповідалося про пару мечів, якими орудував танос у фільмі «месники: фінал» . Фанати вірять в те, що раз ці мечі змогли завдати шкоди щиту капітана америки, то у них цілком є необхідна сила для розтрощення таноса.

Інші припущення включають: молот тора, камінь розуму, адам уорлок і навіть посох плавлення, за допомогою якого грандмастер стратив злочинця на початку фільму ” тор: рагнарек» .

Ось кілька фанатських припущень та ідей, які можуть бути використані для перемоги над таносом:

  • «дивлячись на те, що сталося зі щитом кепа, вважаю, що той дворучний меч таноса був досить потужним»;
  • “посох плавлення (the melt stick)»;
  • «молот тора”»

З усвідомленням фанатів того, що танос міг би ефективніше скористатися камінням нескінченності, в mcu можуть бути ще більше зброї для перемоги над ним.