Microsoft створила комплект surface adaptive kit, який спростить роботу з пристроями для людей з обмеженими можливостями

43

Компанія microsoft розробила спеціальний адаптивний комплект surface adaptive kit, призначений для спрощення використання планшетів і лептопів surface людьми з обмеженими можливостями.

Джерело зображень: microsoft

Набір складається з напівпрозорих різнокольорових наклейок для клавіш, тактильних наклейок виступами, спеціальних тактильних індикаторів роз’ємів, а також спеціальних механізмів для більш простого відкриття і використання того чи іншого гаджета. Наклейки для клавіш і індикатори роз’ємів полегшують пошук ключових клавіш і роз’ємів пристроїв. Відкривач складається з липкої пластикової основи, яка кріпиться до пристрою, і гнучкого язичка у формі кільця, що спрощує відкриття того ж ноутбука або планшета, а також переміщення пристрою на підставці.

Комплект surface adaptive kit створюється лабораторією microsoft inclusive tech lab за участю людей з обмеженими можливостями.

Microsoft поки не називають ціну даного комплекту, але повідомляє, що доступний він буде до кінця року. Його можна буде використовувати з планшетами моделей surface pro 7 і новіше, ноутбуками surface laptop 3 і більш новими, surface book 3 і новіше, а також surface laptop studio. Він також сумісний з роз’ємом surface dock 2 та дизайнерськими компактними магнітними та bluetooth-клавіатурами microsoft.