Microsoft купила освітню платформу takelessons

100

За повідомленнями мережевих джерел, компанія microsoft купила платформу для офлайн – і онлайн-навчання takelessons, щоб розширити свою присутність на ринку освіти. Умови угоди не були озвучені, але відомо, що компанія з сан-дієго зуміла залучити не менше $20 млн інвестицій від венчурних фондів і приватних осіб, таких як lightbank, uncork capital і crosslink capital. На сайті takelessons з’явилося підтвердження угоди з microsoft.

Зображення: imgorthand / getty images

Згідно з наявними даними, платформа takelessons допомагає учням знаходити репетиторів з різних предметів, таким як іноземні мови, музика, академічні дисципліни та ін. Обсяг користувальницької бази takelessons невідомий, але інший великий гравець у сфері репетиторства в особі європейської gostudent на початку цього року залучив $244 млн інвестицій, завдяки чому рівень капіталізації компанії виріс до $1,7 млрд.

Значно скромніші інвестиції takelessons, найімовірніше, говорять про істотно меншу користувацької базі. Незважаючи на це, покупка дає microsoft інфраструктуру і основу для ведення більш агресивної гри в сфері онлайн-освіти. Сама ж компанія takelessons існує з 2006 року і спочатку вона допомагала користувачам знаходити репетиторів для проведення очних занять, а можливість організації онлайн-уроків з’явилася пізніше.