Релізний трейлер gamedec: ізометрична rpg в жанрі кіберпанк

91

Розробник і видавець anshar studios представив релізний трейлер свого майбутнього рольового проекту, під назвою gamedec . Гра стане доступна завтра-16 вересня 2021 року на пк.

gamedec – це ізометрична rpg в жанрі кіберпанк для одного гравця, яка не має бойової системи. Ви – ігровий детектив, який розслідує злочини у віртуальних світах. Збирайте інформацію у свідків і підозрюваних, щоб перехитрити лиходіїв і розкрити їх задуми, врятувати невинні життя і вивчити незвичайні відносини між віртуальними світами і їх жителями. Гра постійно адаптується до ваших рішень, не засуджуючи їх. Вас визначають ваші рішення.

Ласкаво просимо до варшави xxii століття. Технології розвинені настільки, що термін «реальне» став відносним, а у слів «життя» і «смерть» є безліч смислів. Віртуальні світи породжують реальні проблеми: хіть, лінь, заздрість і гординю. Жителям віртуальних ігрових світів потрібні особливі фахівці-приватні детективи, чий досвід дозволяє знаходити таємниці ігрових світів і вивчати їх приховані механіки за гонорар від клієнтів. Ви-один з таких детективів. Ви-геймдек.