Samsung переведе більшість фірмових смартфонів на власні чіпи exynos

80

Напівпровідниковий підрозділ samsung має намір збільшити поставки процесорів exynos більш ніж в два рази в наступному році, повідомляє інформаційне агентство etnews. Вважається, що в даний час близько 20% смартфонів samsung galaxy засновані на чіпах exynos.

Phonearena.com

Чіпи exynos використовується і в смартфонах інших виробників, проте число таких пристроїв вкрай мало. Клієнтська база samsung exynos в основному обмежена китайськими брендами, такими як vivo і meizu. Останнім часом фірмові чіпи samsung піддавалися критиці за не найвидатніші продуктивність і енергоефективність, а також перегрів під навантаженнями.

Тепер, коли компанія взяла на озброєння оригінальні обчислювальні ядра arm, а не власні кастомні, продуктивність як флагманських, так і моделей exynos середнього рівня помітно зросла, і, ймовірно, стане ще краще в наступних поколіннях. Інсайдери заявляють, що проблеми з 5g і підвищеним нагріванням також будуть вирішені в самому найближчому майбутньому.

Phonearena.com

Нагадаємо, що samsung співпрацює з amd, щоб вивести продуктивність графіки в мобільних пристроях на новий рівень. Першим дітищем цього партнерства стане чіп exynos 2200, який дебютує у флагманських смартфонах серії galaxy s22. Багато доступних і середньобюджетні пристрої samsung наступного покоління також отримає фірмові процесори. Etnews не уточнює, чи розширить samsung кількість ринків, на які будуть поставлятися exynos-версії флагманських смартфонів.

Повідомляється, що чіп exynos 2200 буде проводитися за нормами 5-нм техпроцесу. Процесор складатиметься з одного ядра cortex-x2 з тактовою частотою 2,9 ггц, трьох ядер cortex-a710 з частотою 2,8 ггц і чотирьох енергоефективних ядер cortex-a510 з частотою 2,2 ггц. Gpu має частоту 1250 мгц.