Студія колишнього віце-президента ea показала новий тизер і скріншот своєї першої гри

26

Заснована колишнім виконавчим віце-президентом electronic arts патріком содерлундом (patrick soderlund) студія embark представила тизер і новий скріншот своєї дебютної гри.

Джерело зображення: embark studios

Нагадаємо, поки що безіменний проект був представлений в лютому 2019-го, проте виробництво стартувало лише навесні 2020-го. До листопада того ж року команда взялася за uxr-збірку, яку збиралася показувати за межами студії.

Оприлюднений тизер (прикріплений нижче) демонструє різноманітні — в тому числі відкриті — локації, а на скріншоті (прикріплений вище) відображені троє солдатів, що пробираються на охоронювану базу.

👀 pic.twitter.com/mkkd7wlxxl

– embark studios (@embarkstudios) november 5, 2021

Раніше повідомлялося, що дебютний проект embark studios буде умовно-безкоштовним кооперативним екшеном у віддаленому майбутньому. Крім того, команда паралельно займається і другою грою (теж мультиплеєрної спрямованості).

Терміни виходу і платформи першої гри embark studios не розголошуються — користувачі сподіваються на анонс в рамках the game awards 2021. У завдання колективу входить об’єднати нові і старі жанри з проривними технологіями.