У новому геймплейному відео по far cry 6 показується взаємодія з тваринами

37

До релізу шутера far cry 6 залишилося менше трьох тижнів, і вже на початку жовтня гравці зможуть опинитися на вигаданому острові яра, де зіткнуться з місцевим диктатором антоном кастілло. Більше подробиць про сюжет можна дізнатися з недавнього оглядового трейлера, а в сьогоднішньому відеоролику користувач cycu1 вирішив продемонструвати, мабуть, саму милу (а іноді ні) частина в грі — взаємодія з тваринами.

У представленому нижче геймплейному відео, ви можете побачити різних тварин, яких гравець може погладити або погодувати (собою). Таким чином, фанатам повинні сподобатися такі дрібні деталі, які допоможуть зануритися в ігровий світ. Крім підгодовування і погладжування, гравці також зможуть використовувати тварин для допомоги в свою пригоду. Наприклад, милий друг-щеня допоможе відвернути ворогів для їх тихого і швидкого вбивства, а розлючений бізон покаже свою міць при прориві в табір противника.

Реліз far cry 6 відбудеться 7 жовтня на пк, xbox one, xbox series x/s, playstation 4, playstation 5 і stadia. Бажаючі також можуть ознайомитися з вийшов трейлером пострелізной підтримки гри.