У росії почалися продажі повністю бездротових навушників vivo tws 2 anc і tws 2e

28

Компанія vivo оголосила про старт російських продажів повністю бездротових навушників погружного типу tws 2 anc і tws 2e: новинки пропонуються за ціною 9990 рублів і 6990 рублів відповідно.

Тут і нижче зображення vivo

Модель tws 2 anc — перші навушники vivo з активним шумозаглушенням. Вкладиші безперервно відстежують зовнішні звуки і компенсують їх хвилею в протифазі. Шум можна зменшити на 40 дб. Інтелектуальний алгоритм реагує на зміни навколишнього шуму і на те, як користувач носить навушники, автоматично регулюючи інтенсивність шумозаглушення відповідним чином. При бажанні можна вручну вибрати сильну, середню або слабку інтенсивність шумозаглушення.

Діапазон відтворюваних частот простягається від 20 гц до 20 кгц. Заявлений час автономної роботи досягає 29 годин з урахуванням підзарядок від футляра. У комплект поставки входять три пари м’яких гнучких амбушюр різного розміру.

Версія tws 2e забезпечує звук високої якості — від потужного баса до чистих середніх і високих частот. Модулі отримали велику рухливу котушку, доповнену композитної діафрагмою з вуглецевого волокна і нової магнітним ланцюгом. Система акустичних звукових стереоефектів deepx 2.0 професійного рівня розроблена в результаті численних тестів і точних налаштувань.

Два спрямовані мікрофони виявляють і усувають фоновий шум. Повністю оновлена система знижує шум вітру на 148 %, щоб голос користувача залишався чітким навіть під час пробіжки або їзди на велосипеді.

Діапазон відтворювані частот – від 20 гц до 20 кгц. Час автономної роботи становить до 30 годин (разом з підзарядками від футляра).