Вікінг Ботовод – про програму

431

Вітаю усіх читачів блогу SEOjedi! Сьогодні вирішив створити нову рубрику “SEO софт”, в якій буду описувати програми, що допомагають самостійної розкручування сайтів і які полегшують життя початківцям і не тільки SEO-шників. Почну з софта компанії viking-studio.

Viking Botovod – це seo софт, завдяки якому можна автоматизувати процес розкрутки акаунтів, цілих груп або окремих зустрічей. Подібним займається програма від того ж розробника, що носить назву Viking Inviter, але на стабільність її роботи багато скаржаться, тому користуватися ним не дуже зручно. Своє призначення Viking Inviter виправдовує, але просувні за допомогою цієї утиліти акаунти часто банятся адміністрацією. Причому сам користувач, який намагається розкрутити профілі, може робити все правильно. Просто програма діє настільки явно і відверто, що відразу видно, що це бот додається в друзі. У Вікінг Ботовод ці проблеми були усунені. Для успішного старту потрібно створити кілька облікових записів. Все інше програма зробить сама.

«Базіка» – знахідка для просування

Вікінг Ботовод має одну цікаву «фішку», що дозволяє йому уникати бана від адміністрації. Називається вона «Базіка» і являє собою якусь подобу штучного інтелекту.

Головна причина бана – скарги користувачів на роботів, які намагаються до них додатися. «Базіка» дозволяє вирішити проблему спілкування з недовірливими юзерами, підтримуючи з ними деяку подобу діалогу. Обмін повідомленнями часом виходить досить комічним. Після прочитання листування «Базіки» з користувачем (рис.1)виникає думка, що не такий вже він і інтелект, але основне завдання виконується.

Диалог

рис.1

У гіршому випадку людина подумає, що до нього додається якийсь неадекват (рис.2), але скаржитися на атаку ботів точно не піде. Так що відсоток заблокованих акаунтів різко знижується, а створені вами профілі продовжують вербувати передплатників.

Болтун от викинга

рис.2

«Обмінник» – головний засіб накрутки

Ця опція дозволяє значно збільшити кількість «лайків» (рис.3), поставлених під записом або фотографією. Можна накрутити і кількість учасників спільноти, передплатників і друзів. Варіантів використання досить багато, і майже всі вони будуть приносити користь.

Обменник в Викинг Ботовод

рис.3

Але трафік з допомогою обмінника накрутити не вийде. Збільшення кількості лайків на сторонньому сайті не призводить до значного підвищення кількості відвідувань групи ВКонтакте. Навіть якщо число користувачів, заглянувших в групу, збільшується, результат не можна назвати видатним. Простіше кажучи, з допомогою інших способів просування можна домогтися набагато більшого ефекту.

Рекомендую до прочитання: Де взяти унікальний контент для сайту?

Натомість реальну користь приносить функція обміну запрошеннями в групи (рис.3). Вона є достатньо надійною страховкою від швидкого бана з боку адміністрації. Як це працює? Ви створюєте групу і включаєте обмін запрошеннями. Створене співтовариство почнуть додаватися інші боти, збільшуючи число учасників. Звичайно, адміністрація може відстежити, що це не живі користувачі, а боти, але спочатку їм потрібно захотіти це зробити. Як показує практика, таке бажання у адміністраторів виникає далеко не завжди.

Вбудований планувальник і підписка RSS

Автоматичний експорт записів може вирішити проблему з наповненням контентом тільки що створеної групи. Досить просто підключитися до стрічки постійно оновлюваного, популярного сайту, щоб співтовариство стало заповнюватися картинками, відео та статтями самостійно.

Планувальник ж виправдано використовувати тільки в тому випадку, якщо комп’ютер постійно знаходиться в мережі. Інакше всі настройки збиваються, а попередні праці виявляються безглуздою тратою часу. Так що якщо немає можливості постійно тримати комп’ютер включеним, про планувальник краще відразу забути.

Висновки

ВКонтакте сьогодні – це відмінна майданчик для просування власних ідей. Тут відбувається не тільки спілкування, але і пошук замовників/клієнтів, а тому і розвиток бізнесу в соціальній мережі бачиться перспективним.

Необхідно просто створити спільноту, наповнити його контентом з оптимізацією за ключовими словами, приправити все невеликою кількістю відеороликів і фотографій і запросити учасників (боти теж підійдуть). Фінансової віддачі від такої групи відразу не буде, але грунт для майбутнього активного просування ви підготуєте.

Тут-то і знадобиться Вікінг Ботовод. З люттю скандинавського воїна він накинеться на процес просування, дозволяючи заощадити вам час. Довірте просування ВКонтакте Viking Botovod – він зробить все правильно і швидко.