Де взяти унікальний контент для сайту?

453

Всім привіт! На сьогоднішній день, найбільш важливою проблемою будь-якого вебмастера є унікальний контент для веб-сайту. Де його можна взяти? На це питання ми і постараємося відповісти. Не всі способи робітники на даний час, але напишу все, що знаю, раптом стане в нагоді кому-небудь або наштовхне на думку яку…

Отже, де ж взяти унікальний контент для вашого ресурсу в інтернеті:

Писати статті (повідомлення, замітки) самостійно. Однозначно – це один з найпростіших способів, обмежений лише вашими здібностями до копірайтингу і вільним часом, необхідним на написання текстів. Багата фантазія, гарні пізнання в конкретній сфері і грамотність – запорука для написання великої кількості якісних статей. Для свого SEO блогу я користуюся цим способом приблизно на 90-95%/. Але для сайтів своїх клієнтів або для “грошових” сайтів, тобто з яких заробляю гроші, доводиться готувати різними способами, для отримання унікального контенту. Про них докладніше далі:

уникальный контент для сайта

 • Рерайтінг готових текстів. Тут теж все просто: беремо готову статтю, переписуємо своїми словами, перевіряємо на унікальність, наприклад, Text.ru. Чим вище унікальність вийшла – тим краще для нас і нашого сайту.
 • Переклад статей з іноземних мов. Якщо зі знаннями іноземних мов у вас проблем немає, то цей спосіб теж не здасться вам занадто складним. Якщо мовні перепони є і навіть непереборні, то, як варіант, перекладати з допомогою перекладача (онлайн), а потім приводити до читання увазі вручну, але на мій погляд, легше вже самому написати :) .
 • Покупної контент. Тут практично без коментарів. Все обмежується лише вашим гаманцем. Бірж контенту в рунеті повним-повнісінько, копірайтерів по форумах теж тусується чимало – замовляйте статей стільки, скільки хочете.
 • Сканований контент. Книжки, старі журнали, підручники – цього добра у кожного навалом. Сканер на стіл і вперед! Не забувайте перевіряти на унікальність і не нахабнійте сильно! Не варто налягати на твори, що вийшли в продаж кілька тижнів тому (і навіть років) – можна і відповісти за це.
 • Витягуємо тексти з сайтів з Архіву Веб. Багато. Безкоштовно. При ростуть звідки треба руках можна автоматизувати. На форумах також подібні послуги надаються. Але знову ж таки не забуваємо перевіряти на унікальність – пам’ятайте, що ви не одні такі розумні, тисячі вебмайстрів щодня моніторять цей ресурс.
 • ВКонтакте. Вже цей метод помер, але пару років тому, це було невичерпне джерело уніка на будь-які теми. З відкриттям його до індексації Яндексом, тема негайно померла. Однак, не забуваємо про закриті групи, які не індексуються – вступаємо і копіпаст, хоча парсером краще.
 • Форуми локальних мереж без виходу в інтернет або закриті від індексації. У кожному місті є такі. Для сателітів підійде. Можна відтворити форум повністю, прокачати ТІЦ і засунути в сапу.
 • Ваші шкільні зошити, студентські лекції і тому подібні записи. Хороший препод не диктує з підручника, а виливає тонни уніка у вуха ледачих студентів . Хто ретельно конспектував – тому повезло. Хоча доведеться повозитися зі сканером і обробкою.
 • Рекомендую до прочитання: Накрутка лайків ВКонтакте

  уникальный контент для сайта

  Напевно, щось забув, але все ж 9 джерел – це вже немало. Про синонимайз і генерований контент свідомо говорити не став – це вже зовсім не та якість, якій можна довіряти. Хоча і копіпаст у багатьох живе в індексі чудово, так що не будемо зовсім списувати їх з рахунків. А хтось і спам з мила перетворює в чудові статті. Фантазія безмежна! Удачі!

  Запорука успішності будь-якого ресурсу полягає не тільки в унікальному контенті, але і в унікальному і красивому сайті із зручною навігацією, не забувайте і про це.

  TEXT.RU - 100.00%