Amd почала поставки оновлених процесорів ryzen 5000 степпінга b2

57

У травні компанія amd пообіцяла протягом півроку оновити настільні процесори ryzen 5000, почавши випуск кристалів степпінга b2. За даними мережевих інформаторів @momomo_us і @planet3dnow, нові процесори, судячи з усього, вже почали поставлятися на ринок. Інформація про їх підтримку з’явилася на сайтах виробників материнських плат msi, asus і asrock.

Джерело зображення: amd

Оновлені чіпи не запропонують підвищений рівень продуктивності і функціональності. Для їх використання не буде потрібно оновлення bios материнських плат. Можна припустити, що за рахунок переходу на нову ревізію покращиться розгін або якісь інші показники. Але значних змін не передбачається.

Msi b2 pic.twitter.com/nvobocahqi

— 188号 (@momomo_us) october 7, 2021

Основне завдання переходу на нову версію полягає в тому, що таким чином amd хоче збільшити виробництво і доступність процесорів у продажу. Іншими словами, на степпінгу b2 виробник зможе випускати більше процесорів zen 3, ніж на актуальному степпінгу b0.

Якщо проста зміна ревізії дозволить amd випускати більше чіпів, то це позитивно позначиться на їх цінах, які, досить ймовірно, продовжать знижуватися в бік рекомендованих.