Біржі копірайтингу

406

Привіт! Отже, продовжуємо розбиратися в копірайтингу, як в бізнесі. Ви виявили бажання стати копірайтером. Як і де знайти замовника? Більшість вебмайстрів працюють з виконавцями на спеціалізованих ресурсах – біржах копірайтингу. Там для цього є всі зручні функції, тільки чай не розносять.

Майданчиків для віддаленої роботи в мережі багато. Іноді складається враження, що їх більше, ніж самих копірайтерів. Розглядати всі з них сенсу не має, достатньо буде, якщо ви дізнаєтеся про найбільш відомих. Про існування невідомих не підозрюють і замовники, а стало бути, що там робити молодим, подаючим надії авторам?

Натисніть на картинку, щоб перейти на сайт біржі. Придивіться, вивчіть. У чомусь вони схожі один на одного, але є й істотні відмінності. Місце видаленої роботи треба вибирати з тією ж ретельністю, як і звичайною. Це ваш майбутній офіс. Не забороняється побувати на сайтах всіх зазначених бірж – подивитися, де краще годують”.

При реєстрації підберіть собі запам’ятовується нік. Він важливий – це ваше авторське ім’я. Хто знає, може бути коли-небудь воно буде впізнати в інтернеті? Спочатку ви працюєте на імідж, потім… ну, ви знаєте.

Список великих бірж контенту

Биржа копирайтинга Текст.рф

Text.ru

Тут ви можете реалізувати свій творчий потенціал або придбати унікальні статті для потреб свого сайту. На даний момент часу одна з найдинамічніших бірж копірайтингу і не тільки.

Биржа копирайтинга - advego Аdvego

Працює з 2008 року. Старенька, але збереглася добре. Мабуть, найбільший і товариський форум копірайтерів в Рунеті. Адвего зручна для новачка: там є потік замовлень, взяти в роботу з якого можна відразу. На інших біржах зазвичай доводиться залишати заявку і чекати схвалення.

etxt - крупнейшая русскоязычная биржа копирайтинга Etxt

Репутація та відгуки – лейтмотиви Etxt. Без високої репутації автори тут працюють за відгуки. Підвищуйте свій рівень і буде вам щастя.

Рекомендую до прочитання: Водність тексту

Биржа статей, текстов для сайтов, страниц в соц-сетях, журналов, газет и т.п. Купить - продать статью, текст. Копирайтинг, SEO-копирайтинг, рерайтинг статей, текстов, переводы. Готовые статьи. Наполнение сайтов. Textsale

Біржа контенту, зареєстрована в 2007 році, славиться величезним магазином статей.

Биржа копирайтинга ContentMonster.ru ContentMonster

Це моя улюблена біржа. Дуже часто з ними працюю вже більше 4 років. Для доступу до функціоналу потрібно пройти тест на грамотність. Не пройшли – не зайшли.

TurboText - биржа контента TurboText

Знову тестування. У разі провалу можна працювати на микрозадачах (соціальні мережі, постинг) і перездати його пізніше.

CopyLancer - профессиональная биржа статей в Рунете. Copylancer

Вимоглива до виконавців, зате є дорогі замовлення при підвищенні рейтингу.

Биржа удаленной работы Weblancer Weblancer

Найстаріша біржа віддаленої роботи, рік створення – 2003. Тут працюють не тільки копірайтери, але і фрілансери в принципі.

Якщо ви вже працюєте на біржах контенту, будь ласка, залиште свої відгуки про них — цим ви принесете користь новачкам. Спасибі.