Harley-davidson почне продажі електровелосипедів в стилі ретро serial 1 mosh / tribute в грудні

90

Близько року пройшло з тих пір, як harley-davidson анонсувала електричні велосипеди в стилі ретро, а підрозділ serial 1 cycle, що займається їх розробкою, перетворилося в окремий бренд. І якщо виглядають більш сучасно байки mosh / cty вже надійшли в продаж, то до вінтажного mosh/tribute справа поки не дійшла. Хороша новина в тому, що скоро це зміниться і вже в грудні обмежена партія байків вартістю $5999 надійде в продаж.

Зображення: serial 1

Варто відзначити, що основа велосипедів у mosh/cty і mosh/tribute одна, але друга модель виглядає так, як ніби зійшла з конвеєра в 50-і роки минулого століття. Товсті шини білого кольору, шкіряне сидіння медового відтінку, рукояті на кермі, гладка чорна рама і інші деталі є своєрідним відсиланням до першого серійного мотоциклу компанії, який почав випускатися в 1903 році. При цьому mosh / tribute ні в чому не поступається іншим електричним велосипедам бренду.

У конструкції є карбоновий ремінний привід gates, гідравлічні дискові гальма trp, освітлювальні прилади. Автономність забезпечує знімний акумулятор ємністю 529 вт·год, що дозволяє проїжджати без підзарядки до 170 км, хоча в залежності від стилю їзди і активності використання електроприводу запас ходу може скоротитися до 60 км.

Зазначимо, що покупцям, які всерйоз мають намір придбати байк serial 1 mosh/tribute, слід поквапитися. Це пов’язано з тим, що на даному етапі на ринок надійде партія велосипедів чисельністю 650 штук. Вони будуть продаватися не тільки в сша, але і в європі. У майбутньому виробник не виключає можливості повторного випуску mosh / tribute.