Mailbird

139

Mailbird – дуже цікавий поштовий клієнт. Простий, зручний і з набором всіх необхідних функцій. Був створений після закриття проекту sparrow і від частини копіює його простий інтерфейс. Мета проекту: створення і подальший розвиток швидкого поштового клієнта з доступним інтерфейсом.

Багатьом користувачам сподобається інтерфейс програми. Сучасний, компактний і відмінно продуманий, завдяки чому — інтуїтивно зрозумілий — там все під рукою. Піддається значній перенастроювання і відмінно працює як на великому моніторі, так і на компактному екрані планшета/нетбука. Інтерфейс mailbird виглядає набагато простіше і доступніше, ніж у конкурентів.

У функціональному плані, це простий, але повнофункціональний поштовий клієнт: підтримка роботи з декількома поштовими акаунтами( можна вказати відомий сервіс або pop3/imap-сервер поштового провайдера), пошук за листами і вкладеннями, система нагадування про листи (snooze, як в gmail), повідомлення про надходження нової пошти і всяке таке інше. У mailbird є особливість-спеціальна функція “додатки”, яка, по суті, є набором звичайних сайтів інтернет-сервісів, які відкриваються у вікні програми для зручної взаємодії з поштовим клієнтом. Так є кілька додатків від розробника, які додають в програму додатковий функціонал (наприклад, менеджер контактів або пошук по вкладеннях).

Програма доступна як безкоштовно, так і за гроші. Безкоштовна версія пропонує базовий функціонал і дозволяє працювати з 3-ма поштовими акаунтами. Платна версія не має обмеження на кількість акаунтів, включає функції snooze (нагадування про листи) і попередній вкладень і коштує 6 usd на рік.

Розробники у себе на сайті так і написали: «кращий поштовий клієнт для windows». Упевнений, що багато користувачів вважатимуть цю заяву занадто гучним, але знайдеться і маса людей, які погодяться, адже програма дійсно дуже і дуже непогана. Slo.ru, в свою чергу, скаже, що якщо потрібен простий, але повнофункціональний поштовий клієнт, то mailbird, без всякого сумніву, гідний уваги.