Nintendo визнала, що проблему дрейфу стіків joy-con неможливо вирішити до кінця, але вона намагається

46

Одним з істотних недоліків консолі nintendo switch є дрейф контролерів joy-con — вони фіксують помилкові спрацьовування, коли гравці навіть не торкаються джойстиків. Протягом декількох років nintendo зберігала мовчання з даного питання і навіть не уточнила, чи була проблема усунена з виходом оновленої версії switch oled. Однак тепер виробник порушив мовчання і заявив, що проблема навряд чи взагалі буде виправлена, хоча робота і ведеться.

Джерело: theverge.com

У новій серії запитань і відповідей, що стосуються розробки моделі nintendo switch oled, компанія повідомила, що вона постійно вдосконалює контролери joy-con, намагаючись зробити їх більш надійними. Так, контролери в комплекті switch lite зразка 2019 року відрізняються від контролерів оригінальної switch зразка 2017 року, і їх конструкція постійно поліпшується.

Однак ко сіота (ko shiota), топ-менеджер nintendo і генеральний директор відділу технологічної розробки в компанії, заявив, що joy-con з часом зношуються.

– ви маєте на увазі, що при фізичному контакті деталей знос неминучий? – так, наприклад, у міру руху машини зношуються автомобільні шини, оскільки при обертанні вони постійно труться об землю. Тому, виходячи з того ж посилу, ми запитали себе, як ми можемо поліпшити довговічність, і, більш того, як можуть співіснувати працездатність і довговічність? ми постійно намагаємося це подолати.

Як стверджує компанія, контролери в комплекті з oled-версією «є останньою версією з усіма поліпшеннями», як і контролери в комплекті з базовою nintendo switch, switch lite, сучасні joy-con, а також pro-контролери. “деталі аналогового джойстика постійно вдосконалювалися з моменту запуску, і ми все ще працюємо над поліпшеннями», — заявив заступник генерального директора nintendo тору ямасіта (toru yamashita). А в ремонтних майстернях, уточнив пан ямасіта, на joy-con також встановлюються останні версії цих джойстиків.