Попереднє замовлення лімітованої версії xbox series x в стилістиці halo infinite стартує в росії 15 жовтня

81

Російський офіс xbox оголосив про те, що 15 жовтня в нашій країні стартують попередні замовлення ігрової консолі xbox series x – halo infinite limited edition і бездротового геймпада halo limited edition elite series 2. Їх можна буде оформити в зазначений день з 10 ранку по москві у великих торгових роздрібних мережах.

Джерело: microsoft

Обмежене видання xbox series x і бездротового геймпада xbox elite series 2 в стилістиці майбутнього науково-фантастичного шутера halo infinite будуть доступні для покупки в роздрібних мережах побутової електроніки «м.відео», «ельдорадо», dns і ozon за рекомендованою ціною 55 990 рублів і 15 299 рублів відповідно.

Джерело: microsoft

Цього року франшизі halo виповнюється 20 років. На честь цього і виходу halo infinite корпорація microsoft випустить лімітовану версію xbox series x, дизайн якої натхненний всесвіту гри. Корпус консолі буде виконаний у вигляді темної металевої оболонки з вкрапленнями іридієвого золота. Панель прикрасить зоряний візерунок, який можна побачити на поверхні зета-кільця — саме там буде розгортатися сюжет halo infinite.

У комплект з консоллю також піде бездротовий геймпад в стилістиці halo з відміткою про 20-річчя halo і цифрова версія шутера halo infinite.

Джерело: microsoft

Бездротовий геймпад halo infinite limited edition elite series 2 буде виконаний в зеленому металевому кольорі з іридієво-золотою хрестовиною і чорними хватами. Він буде поставлятися з комплектом замінних компонентів і чохлом з гербом ккон.

Джерело: microsoft

Сама halo infinite надійде в продаж тільки 8 грудня 2021 року.