Розкрутка Вконтакте з програмою Quick Sender

466

Всім привіт! Сьогодні вирішив розмістити невеликий огляд найпотужнішого софта для розкрутки Вконтакте. За допомогою цього інструменту ви без проблем і банів зможете розкрутити групу, сторінку або товар Вконтакте. Підтримка багатопоточності і проксі дозволяє розкручувати одночасно велику кількість облікових записів. Завдяки підтримці безкоштовних проксі Вконтакте ніхто не дізнається, що одна і та ж анкета заповнюється однією людиною.

Quick Sender є програмою для просування і розкручування Вконтакте.

Апаратні вимоги Quick Sender:

Процесор 400 МГц або вище. Об’єм оперативної пам’яті не менше 256 МБ. Вільне місце на диску не менше 20 МБ.

Програмні вимоги Quick Sender:

Операційна система Windows:

  • Microsoft Windows 10
  • Microsoft Windows 8, 8.1
  • Microsoft Windows 7
  • Microsoft Windows Vista
  • Microsoft Windows XP (Service Pack 1 або вище) Компонент DirectX (версія 9 або вище) Компонент Microsoft .NET Framework (версія 2 або вище)

Основні функції Quick Sender:

  • Пошук і накрутка цільової аудиторії Вконтакте
  • Масова розсилка повідомлень Вконтакте
  • Накрутка лайків Вконтакте
  • Просування і розкрутка Вконтакте

Крім цього, можна легко видаляти передплатників з групи, видаляти собачок з групи, масово виходити з груп, видаляти записи на стіні і багато іншого. У розташованому нижче відео ви зможете більш детально ознайомитися з усіма принадами цього софта і завантажити його безкоштовно для тестування або відразу купити, як це зробив я. Щоб самостійно зробити вибір, рекомендую подивитися відео і таблицю порівняльних характеристик нижче.

Quick Sender demо vs Quick Sender PRO

Функції Quick Sender demo Quick Sender PRO
Всі блоки і функції +
Захист аккаунта від бана +
Розсилка по групам + +
Підтримка проксі + +
Розсилка відео + +
Автовідповідач на повідомлення +
Розкрутка сторінки вконтакте +
Модуль антикапчи + +
Функція Blacklist +
Налаштування ручної затримки + +
Накрутка передплатників вконтакте +
Вбудований браузер +
Просування групи вконтакте + +
Модуль керування обліковим записом +
Накрутка друзів вконтакте +
Модуль керування розсилкою +
Безкоштовні оновлення + +
Реклама в групах вк +
Накрутка людей в групу +
Розсилка друзям + +
Просування сторінки вк +
Завантажити Купити зараз

Купівля ліцензії – оплата тільки один раз! Жодних щомісячних платежів!
Поновлення безкоштовні! Відразу після оплати Ви отримуєте посилання на програму з інструкцією по установці і роботі на E-mail вказаний в заявці

Quick Sender – унікальна програма для просування і розкручування бізнесу, пошуку клієнтів в соціальних мережах. Отримайте більше прибутку і заощаджуйте час!

Багато починаючі бізнесмени замислюються про те, де знайти клієнтів і побудувати базу цільової аудиторії. На щастя, існує спеціальна програма, яка дозволяє знайти потенційних клієнтів для свого бізнесу з самої популярної російської соціальної мережі ВКонтакте. І ім’я їй? як ви вже здогадалися, Quicksender. По-справжньому широкі можливості і приємний інтерфейс роблять роботу приємною, зручною і швидкою.

Рекомендую до прочитання: Як отримати інформацію про сайт

Насправді, функцій у програми величезна безліч: від залучення цільової аудиторії до масової розсилки повідомлень. Зупинимося на деяких моментах більш детальніше.

Основні функції Quick Sender

Перша і одна з головних функцій – це парсер. З його допомогою відбирається база з потенційних клієнтів з «палаючими очима, готовими купити ваш товар або послугу прямо зараз. Головна його можливість – це пошук цільової аудиторії. Прості настройки дозволяють зробити роботу швидко і просто – варто лише вибрати стать потенційного клієнта, вік, місто і все інше буде зроблено за вас. Крім парсера користувачів існує парсер груп, можливості яких схожі. Він також вміє шукати користувачів з величезної бази передплатників того чи іншого співтовариства.

Quick Sender - парсер групп Вконтакте

Quick Sender – Програма для розкрутки Вконтакте

Мабуть, головна функція для будь-якого бізнесмена – це розсилка. З її допомогою багато людей дізнаються про ваш товар або послугу і будуть раді придбати її, адже ви надіслали їм унікальна пропозиція, від якої неможливо відмовитися. Вам варто лише ввести певний текст для розсилки, вибрати групу одержувачів (ними можуть бути ваші друзі, передплатники співтовариства або просто список користувачів) і все – далі все буде зроблено в автоматичному режимі.

рассылка рекламы вконтакте

Quick Sender – швидка розсилка повідомлень Вконтакте

Додана функція «чорний список». У нього потрапляють ті люди, яким повідомлення було відправлено. Крім того, є антикапча, з допомогою якої в автоматичному режимі будуть введені настирливі коди, що з’являються при масової відправки повідомлень. До того ж розробники включили опцію, здатну випадково запропонований текст. Це потрібно для того, щоб соціальна мережа не заблокувала користувача за спам. Творці на славу постаралися, додавши можливість прикріплювати до надсилання повідомлення будь-файл, музику або відео. Це дуже зручно, особливо, якщо це промо-ролик.

Рекомендую до прочитання: Унікальний інструмент для аналізу ключових слів — Serpstat

Хочеться сказати, що програма представляє особливу цінність для малого бізнесу. Адже вона допомагає шукати клієнтів швидко і просто.

Рекомендую ознайомитися з відгуками про програму на сайті Отзовик:

Отзывы о программе Quick Sender

Завантажити Купити зараз