Twitch підтвердив факт злому своїх серверів

15

Сьогодні вдень стався злом сервісу прямих трансляцій twitch, в результаті якого на загальний огляд потрапила конфіденційна інформація, в тому числі, наприклад, відомості про заробітки стримерів. З даної інформації, більше схожої на роботу генератора випадкових чисел, випливає, що верхівка «топових» стримерів — мільйонери, які вже можуть дозволити собі палаци з прислугою і гігантські угіддя. У правдивість даної “інформації” поки вірити не варто, проте безпосередньо факт пробиття проломи в обороні twitch близько години тому повідомили самі представники платформи.

Як пише адміністрація сервісу, злом майданчика дійсно мав місце. Зараз команда twitch розбирається, наскільки серйозним був злом і наскільки великий збиток від нього. Інформацію про витік персональних даних стримерів twitch не підтвердив, але і не спростував.

We can confirm a breach has taken place. Our teams are working with urgency to understand the extent of this. We will update the community as soon as additional information is available. Thank you for bearing with us.

— twitch (@twitch)october 6, 2021

Нагадуємо, що за час пандемії twitch багаторазово зріс у популярності, а разом з цим збільшилася і кількість нових стримерів і розбагатіли старі. Дивного в цьому нічого немає: в умовах сидіння в чотирьох стінах twitch, youtube і, на худий кінець, соціальні мережі, стали єдиними доступними способами проведення дозвілля.