Volkswagen і argo ai готові випустити безпілотні мікроавтобуси на вулиці в німеччині

66

У липні 2019 року концерн volkswagen прийняв рішення інвестувати в компанію argo ai, що займається розробкою систем автопілота. Тепер партнери готуються почати спільне тестування безпілотних електромобілів на вулицях гамбурга, а до 2025 року фірмові мікроавтобуси почнуть обслуговувати жителів цього німецького міста, обходячись без водіїв.

Джерело зображення: volkswagen

Партнери мають намір продемонструвати автономну версію електричного мікроавтобуса id.buzz на цьому тижні, як відзначає bloomberg. Відомо, що прототип буде оснащений камерами, радарами і лідарами — останні дозволять визначати об’єкти на відстані понад 400 метрів навіть в умовах обмеженої видимості. Тестування на дорогах загального користування гамбурга почнеться через кілька місяців, комерційні послуги з перевезення вантажів і пасажирів в автоматичному режимі будуть запропоновані до 2025 року.

Поки прототипи випробовуються на спеціальній трасі, розташованій недалеко від аеропорту мюнхена. Argo ai також співпрацює з ford motor і lyft, а всього інвестори вклали в цей стартап кілька мільярдів доларів сша, що збільшило капіталізацію компанії до $12,4 млрд.додаткові кошти можуть бути залучені в ході публічного розміщення акцій, яке заплановане на цей рік.

Співпраця з volkswagen, як відзначають представники argo ai, дозволяє компанії забезпечити більш глибоку інтеграцію керуючих систем. Все не обмежується монтажем навісного обладнання на серійну машину, як це відбувається у деяких конкурентів.