Біржа купівлі/продажу сайтів – Telderi.ru

767

Купуємо чи продаємо сайти, домени

Всім привіт! Нещодавно працював над одним проектом, з продажу з/ч до автомобілів і натрапив в інтернеті на сайт який продавали. Тобто нормальний такий, живий сайт, теж до речі з продажу з/ч, тільки на всіх сторінках зазначено “Сайт продається. Тел. №…“. Як довго народ буде продавати таким чином невідомо. Зрозуміло, що якщо розкручений сайт, то це буде легше, але все одно, шанс, що на сайт зайде покупець з/ч до авто та ще й сайт прикупить, мінімальний. А якщо сайт молодий, то тут взагалі катастрофа. Ось ви мали справу з продажем або купівлею сайтів коли-небудь? Якщо так, то буду вдячний, якщо поділитеся досвідом в коментарях. Якщо ж ні, то читаємо, як правильно купити/продати сайт через біржу Telderi.

Отже, до мого першого знайомства з біржею купівлі/продажу сайтів я, як і багато хто в той час, використовував для таких цілей тематичні форуми. На них, в спеціалізованих розділах були створені топіки з описом сайтів в “літературному стилі”, з ціною “від балди”, ну і верхи професіоналізму було створити щось типу аукціону. В принципі, такий спосіб і по сей день живе і процвітає, але чи все так добре?

Негативні моменти купівлі/продажу сайтів на форумах

 • Відсутність будь-яких гарантій (ну і когось, хто виступив би гарантом угоди з купівлі продажу сайту або домену, в будь-який час доступного)
 • Сама структура форумів вже “стара” (універсальні, многотематические сайти зазвичай гірше, ніж сайт зроблений під конкретну мету)
 • Якщо сайт продається за правилами аукціону, то немає можливості підтвердження ставок на автоматі
 • При виникненні спорів і розбіжностей, що нікому виступити в ролі судді для прийняття об’єктивного рішення
 • Так само, на форумах відсутній каталог купівлі продажу сайтів і доменів
 • Немає бази продавців і покупців з рейтингом

Рекомендую до прочитання: Instaplus.me – просування і розкручування Instagram

З усього вищесказаного можна зробити висновок, що купуючи або продаючи сайти на форумах ви нічим не застраховані від “кидалова”. Щоб убезпечити користувачів, знайшлися добрі люди і створили проект під назвою – біржа сайтів і доменів “Telderi”. Біржа дійсно відповідає всім нормам безпеки, а так же, в ній відмінно підібраний функціонал і зовнішній вигляд, все просто і зі смаком. Вона ідеально підходить для торгівлі сайтами і доменами.

Telderi – біржа сайтів і доменів

Після процедури реєстрації вашій увазі буде представлена головна сторінка сайту з дуже функціональним пошуком.

Сайты и домены на продажу - Telderi

Таким же чином виглядає і сторінка біржі для покупців. Ви вибираєте в пошуку необхідну інформацію і отримуєте результати, з яких вибираєте найбільш підходящий для вас варіант. Клікнувши по вподобаному пропозицією про продаж сайту ви отримаєте докладну статистику по ньому, можливість визначити ставку і укласти угоду купівлі сайту або домену.

Продажа сайтов на бирже

Це все, що стосується покупки сайтів або доменів. При виникненні незрозумілості, на сайті присутні підказки з’являються при наведенні курсору на “знак питання в кружечку”).

Подсказки на бирже Telderi

Продаж сайтів і доменів на біржі

Що б продати сайт на біржі, вам буде потрібно трохи більше зусиль, але це і зрозуміло. Таким чином підвищується безпеку угоди. Для запуску аукціону у вас на рахунку повинно бути не менше 100 руб., які блокуються до завершення угоди, незалежно від того, продали ви сайт, домен чи ні. По закінченні аукціону вам буде надана можливість вивести ці гроші або скористатися ними на біржі. Якщо ж операція буде зірвана з вашої вини, то гріш йде у фонд біржі :). Ця міра діє для продавців з репутацією “нуль”, щоб захистити покупців від шахраїв.

Рекомендую до прочитання: Оптимізація поведінкових факторів

Перш ніж виставити на продаж на сайті, рекомендую скористатися безкоштовною послугою біржі за оцінкою сайтів, щоб не відлякувати народ нереальними цінниками!

Оценка стоимости сайта

При продажу, перше, про що вас попросять після натискання на кнопку “Продати сайт“, це ввести URL.

Продажа сайтов и доменов

Далі найважливіше – треба максимально детально і чесно заповнити інформацію про продаваемом сайті. Складного в цьому нічого немає.

Информация о продаваемом сайте или домене

Після заповнення форми можна зробити як публічний доступ до вашого лота, так і індивідуальний, доступний за паролем визначеному покупцеві.

Telderi – біржа сайтів і доменів

Основні функції:

 • Крім сайтів, можна продавати домени!
 • Індивідуальна продаж сайту або домену визначеному покупцеві
 • Оцінка користувача за результатами угоди.
 • Після операції можна (і потрібно) залишати відгук про покупця або продавця. Впливає на подальшу репутацію.
 • Для покупців присутній пошук по параметрам – прибутковості, домену, наявності в каталогах, тематики і т. д.
 • Збереження особистих налаштувань при пошуку доменів і сайтів.
 • Підписка за потрібними параметрами. При появі на біржі потрібного лота, вам буде приходити повідомлення на e-mail.
 • Надання розширеної інформації про продаваемом сайті або домені.
 • Перевірка заявленого трафіку на основі статистики lifeinternet, подання у вигляді графіка.
 • Підтвердження заявленого доходу в GGL, Miralinks і Sape
 • Оцінка «популярності» аукціону (кількість переглядів лота і кількість користувачів, які додали аукціон у список спостереження)
 • Підвищена захист аккаунта, безпека угод
 • Автоброкер

На мій погляд дуже навіть не погано. Якщо вас зацікавило, то ласкаво просимо на безкоштовну реєстрацію!