Розкрутка груп ВКонтакте

601

Вікінг Ботовод: помічник для ефективної розкрутки груп ВКонтакте

Всім привіт! Продовжую “розбирати по поличках” SEO софт від компанії viking-studio. Соціальна мережа ВКонтакте сьогодні відрізняється досить жорсткими вимогами, які пред’являються до реєстрації, запрошення в друзі і спільноти. Однак це зовсім не означає, що розкрутити групу ВК з застосуванням ботів неможливо. Прекрасним варіантом є додаток Вікінг Ботовод. Застосовуючи Ботовода, можна повністю автоматично і відповідно до необхідного розкладом посувати власну групу ВКонтакте і, відповідно, свій головний інтернет-сайт.

Окремо потрібно відзначити, що розробники Viking Studio врахували особливості жорстких алгоритмів відомої соціальної мережі. Завдяки цьому, реєстрація за инвайтам, запрошення друзів і інші нюанси є не такими вже й складними, як могло здатися спочатку. Тому пропоную перейти до докладного огляду можливостей цієї програми.

Ключові функції програми Вікінг Ботовод

 • «Базіка» — це спеціальний бот, який володіє штучним інтелектом. Він здатний спілкуватися з користувачами ВК. Ваша група буде завжди живий, обговорення яких-небудь питань. Зручно? Дуже!
 • Обмінник — функція для накрутки (візуального, але не реального підвищення кількості) лайків, для передплатників необхідного вам співтовариства. Працює тут все просто: розібратися в ній можна всього за 5 хвилин. Обмінник при цьому є навіть у версії Lite Вікінга, яка доступна безкоштовно.
 • RSS-підписка — це інструмент, який дозволяє робити повноцінний кросспост в групу соцмережі ВКонтакте повідомлень з вашого основного сайту, форуму або блогу. Достатньо лише підключити в Ботоводе дану стрічку, і всі новини з головного ресурсу будуть публікуватися автоматично у вашому співтоваристві (або на особистих сторінках) ВКонтакте.
 • Вбудований планувальник — інструмент, за допомогою якого можна задати необхідний час розміщення публікацій на особистій сторінці або в групі. Зрозуміло, вам спочатку треба буде додати самостійно всю цю інформацію з посиланнями на додаток Вікінг Ботовод. Вбудований планувальник в заданий вами час сам розмістить весь контент. Єдине але: Вікінг Ботовод в цей час повинен бути запущений, а комп’ютер включений.
 • Пошук, а також автоматичне додавання друзів. Можна знаходити відповідні облікові записи за заданим переліком ID, за групами, за конкретними критеріями, за можливим друзям.
 • Функція автоматичного постінга — її можна відрегулювати для користувача або групи, з розміщенням важливих даних на стіні. Все ефективно і просто: на стіні у відповідності з запланованим розкладом буде публікуватися необхідна вам інформація, і вона ж буде з’являтися в новинах учасників спільноти або ваших передплатників. Таким чином ви підвищите відвідуваність своєї групи або сторінки, оживіть їх, а також залучите користувачів.
 • Вбудований браузер, який дозволяє керувати спільнотою або акаунтами, не заходячи в ВКонтакте. Це зручно, так як треба буде лише перемикатися між вкладками для того, щоб додавати інформацію, складати графік розміщення контенту, планувати події. Не треба буде перелогиниваться між десятками акаунтів. Крім того, даний браузер є у всіх версіях viking botovod, навіть у безкоштовній Lite.
 • Розпізнавання капчі, яка дозволяє відправляти інвайт і повідомлення автоматично. Додаток viking botovod інтегровано з сайтом antigate.com, завдяки чому всі цифри і букви капчі легко розпізнаються. В зв’язку з цим захист від ботів буде обходитися на автоматі, що дуже зручно.
 • Рекомендую до прочитання: ВТопе Платинум – безпечна накрутка ВКонтакте

  Як застосовувати Вікінг Ботовода і просувати з його допомогою групу ВКонтакте

  Дуже вдалий і грамотний приклад використання програми для того, щоб розкрутити групу вконтакте показано у відео, розміщеному нижче. Подивіться його. У цілому алгоритм застосування програми можна описати в кількох словах.

  Ви створюєте спільноту Вконтакті і реєструєте потрібну кількість акаунтів. Даними обліковими записами ви керуєте у програмі Вікінг Ботовод, запрошуючи з них користувачів соціальної мережі, спочатку друзі, а потім — учасники співтовариства. Ну а вже там, всі ці люди побачать ваші послуги і товари, офіційний інтернет-сайт, пропозиції та ідеї.

  Зрозуміло, що для успіху треба не просто запросити користувачів, а також дати їм теми для спілкування, постійно мотивувати їх залишатися учасниками групи і надалі, а також призводити до неї своїх знайомих і друзів. Необхідно регулярно оновлювати контент власного співтовариства, і за допомогою Вікінг Ботовода можна це зробити без проблем. Достатньо лише завантажити необхідну інформацію в додаток і налаштувати планувальник для того, щоб вона розміщувалася на стіні в потрібний вам час. У разі якщо у якогось учасника групи з’явиться запитання, то відповісти на нього зможе за вас бот «Базіка». Або ви самі, для цього вам не потрібно буде навіть логінитися — достатньо буде лише вибрати необхідну учетку в додатку і написати повідомлення.

  Де дістати Вікінга Ботовода?

  Безкоштовну пробну Lite версію Вікінг Ботовод можна абсолютно вільно скачати з мого блогу за посиланням нижче: Завантажите її, встановіть і оцініть. Якщо вам сподобається, можете придбати повну Pro версію — зрозуміло, у Viking Studio.

  Накрутка підсумків опитування ВКонтакте, як допомога просування в соціальних мережах

  При повноцінному просуванні ВКонтакте можна також візуально збільшувати кількість відповідей в опитуваннях. Давайте подивимося, навіщо ж це потрібно робити.

  Все досить просто: у Вконтакту вистачає сервісів, які допомагають вебмайстрам просувати власні сайти, а також залучати на них трафік. Опитування як раз і є одним з даних інструментів. Будь опитування — це конкретно поставлене питання з кількома варіантами відповіді (користувач просто вибирає, той, який йому найбільше подобається).

  Будь опитування показує громадську думку з якогось питання, і це досить зручно для груп. Тому що, адміністратори груп можуть не тільки пізнавати інтереси власних передплатників, але і керувати думкою людей. Як саме? Досить просто: один з відповідей виділяється спеціально і стає лідером: з-за накрутки результати такого опитування показується, що за нього проголосувало користувачів найбільше (хоча насправді це зовсім не так).

  Рекомендую до прочитання: Вікінг Ботовод – про програму

  Виникає питання: як же підвищити число голосів в опитуваннях? Пропонувати всім вибрати необхідний варіант, відправляючи користувачам соціальної мережі листа? Ні, адже це буде дуже схоже на спам, на вас незабаром поскаржаться, і ваш аккаунт забанять. До того ж, таким чином ви можете назавжди втратити довіру своєї цільової аудиторії. Тому треба діяти обережніше і тонше — за допомогою Ботовода — програми, яка дозволяє легко накрутити будь опитування Вконтакте.

  Як користуватися накруткою опитувань за допомогою Ботовода:

  Скачавши і разархивировав програму, знайдіть в папці з додатком виконуваний файл Botovod.exe і запустіть його. Ви побачите інтерфейс з двох меню. Верхнє, з пунктами:

  • «Додати Завдання»,
  • «Редагувати Налаштування»,
  • «Додати Сторінку»,
  • «Видалити Виконане».

  Праве вертикальне, з такими пунктами, як

  • «Завдання»,
  • «Стіна»,
  • «Базіка»,
  • «Обмін».

  Перше, що слід зробити – натиснути на «Додати сторінку», потім перейти в пункт «Додати акакунт» і ввести пароль і логін облікового запису (рис.1).

  Сосдание аккаунта в программе Ботовод

  рис.1

  Варто відзначити, що ви можете користуватися своїм справжнім акаунтом або ж створеним для Ботовода. Останній набагато зручніше, так як безпечніше. Однак пам’ятайте, що за правилами соціальної мережі ВКонтакте нову учетку треба зареєструвати за допомогою вільного телефонного номера (ось тут у декого виникне питання, як це зробити? Відповідаю – за допомогою сервісу sms-reg.com). Ботовод не краде пароль та логін, тому можете сміливо вводити і займатися розкручуванням груп ВКонтакте.

  Дуже зручно, що авторизаційні дані тут не треба вводити кожен раз. Можна зберегти пароль та логін в текстовий файл, а потім для входу в необхідну учетку натискати «Додати запис» і «Додати з файлу». Коли ви користуєтеся декількома акаунтами відразу, дана опція сильно економить ваш час.

  Коли ви зайдете на сторінку, переходите у вкладку «Обмін». Тут ви зможете налаштувати всі параметри накрутки голосів і лайків. Відзначте галочкою графу «Включити накрутку опитувань», що знаходиться по центру вкладки і починайте її налаштування, натиснувши на спеціальну кнопку.

  Потім введіть адресу опитування, голоси якого ви бажаєте змінити. Для цього треба зайти в групу, де він міститься, і потім клікнути по даті питання. Ви отримаєте спеціальну посилання. Це посилання на питання — для накрутки необхідно вставити її в програму Ботовод.

  Потім потрібно клікнути кнопку «Завантажити». У випадку якщо ви вставили посилання правильно, Ботовод покаже вам всі доступні варіанти відповідей конкретного опитування, а також статистику по кожному з них. Вам необхідно лише натиснути на «ОК», і почнеться накрутка. Можна вказати, на скільки саме голосів треба збільшити статистику певної відповіді, лише ввівши відповідну цифру в полі біля «ОК». Якщо число не вписувати, накрутка буде автоматично продовжуватися до тих пір, поки ви не зупините його.

  Рекомендую до прочитання: Віджет для сайту Вконтакте

  Зрозуміло, відразу виникає як мінімум два запитання: як механізм збільшення числа голосів працює? І чи законна ця накрутка?

  Все діє таким чином: тільки починаючи накручувати, ви підключаєтеся до центру опитувань і не лише отримуєте голосу, але також і віддаєте їх. Ботоводы інших майстрів автоматично, необхідне число разів збільшують голоси за пунктом саме вашого опитування, ваше ж програма робить те ж саме для них. Це все проводиться через цілком реальні анкети, тому, при розкручуванні груп ВКонтакте, все законно на 100%.

  За повну версію Ботовода сьогодні треба буде заплатити приблизно 2 тисячі рублів, однак програма своїх грошей коштує. І її розширені можливості будуть набагато зручніше базових.

  Накрутку голосів в опитуваннях соцмережі ВК не можна недооцінювати.

  Раскрутка групп ВКонтактеБагато вебмайстрів думають, що дана опція Ботовода є не дуже потрібною. Однак немає, накрутка важлива і корисна. Простий приклад: є дві групи однакової тематики і з майже ідентичним контентом. Між ними, здавалося б, немає взагалі ніякої різниці. Тим не менш, у першій групі є опитування, де взяло участь близько 10 000 користувачів, який обговорювали і коментували, а під другою такого немає. І ось людина бачить обидві ці групи вперше. Як ви думаєте, яка саме з них його зацікавить більше? Зрозуміло, перша, з опитуванням.

  В результаті людина буде притягнутий до групи. Чим більше знайдеться таких людей, тим трафік буде вище. Пам’ятайте, що активну спільноту Вконтакті — це запорука величезної кількості переходів на ваш інтернет-сайт і гарантія уваги до будь-яких ваших пропозицій.

  Це особливо важливо зараз, коли є величезна кількість користувачів, яким цікаві в інтернеті виключно соцмережі.

  Також врахуйте, що таке підвищення статистики буде вам коштувати максимум ту суму, за яку ви купите Pro версію Ботовода. А без неї ви можете витратити грошей на просування своєї групи значно більше. З допомогою Ботовода ви отримаєте можливість накручувати не тільки голоси, але і лайки, кількість передплатників і так далі. Це все також посприяє повноцінної розкручування групи ВКонтакте. Тому купуйте додаток (або ж вибирайте його безкоштовну версію). Нехай Вікінг Ботовод буде вашою конкурентною перевагою.