Skype

93

Skype — це популярний сервіс для спілкування, керований компанією microsoft. Найважливіше: дзвінки, відеодзвінки і чат . Відеодзвінки-основний профіль, в якому сервіс є явним лідером і найпопулярнішим рішенням.

Skype дозволяє здійснювати безкоштовні дзвінки та відеодзвінки між користувачами сервісу. Програма користується повсюдною популярністю через якісного сервісу і підтримки всіх затребуваних функцій. У найкоротші терміни стала справжнісіньким стандартом ip-телефонії, що є одним з основних плюсів програми. Дзвінки і, іноді, відео-дзвінки є в багатьох інших месенджерах, однак тут все заточено саме під цю функцію і часто виявляється більш якісно і зручно.

Вкрай важливою перевагою сервісу є можливість дзвонити на будь-які телефони (стаціонарні та мобільні). Це дуже дешево і якісно. Наприклад, при використанні звичайного телефону, дзвінок в роумінгу може обійтися в кілька десятків доларів, коли така ж розмова при використанні skype буде коштує до долара. При цьому, якість зв’язку може виявитися набагато краще. Загалом, скачати і використовувати skype можна безкоштовно, але і комерційні послуги виявляться недорогі і дуже привабливі.

інтерфейс чату в skypeвікно дзвінкавікно налаштувань skype

Також програма підтримує звичайний текстовий чат, груповий чат, передачу картинок і будь-яких інших файлів. Тобто, сервіс охоплює найширший спектр потреб користувача.

Завантажити skype можна для всіх популярних операційних систем (windows, gnu / linux, android і ios) що, знову ж таки, посприяло поширенню сервісу.