Як грамотно розмножити статтю або будь-який текст?

501

Розмноження статей на даному відрізку часу – це досить вигідний спосіб створити рекламні статті для закупівлі посилань, додати кількість сторінок на свій ресурс або ще чого-небудь, що на мені розум не приходить. Ви пишіть або купуєте одну статтю, потім робите з неї кілька сотень статей і, вставивши посилання на свій сайт, ставите на якісних майданчиках. Але для того, щоб такий варіант спрацював, необхідно розмножити статтю грамотно.

Як грамотно розмножити статтю або будь-який текст?

Для початку потрібно підібрати якісну програму по розмноження статей. Популярністю користується SEO Anchor Generator, так як з нею легко і зручно працювати навіть новачкам. Після того, як програма вибрано, можна приступати безпосередньо до самого розмноження.

Поетапне розмноження текстів

  • Спочатку необхідно придбати статтю. Де ви її візьмете вже не важливо, головне щоб вона була, і відповідала потрібної тематики.
  • Якщо вам потрібно 10 варіантів статті, тоді нічого не робите, якщо ж вам необхідно варіантів 100, тоді потрібно зробити рерайт кожного речення. Не варто забувати про слова-запитах, які допоможуть оптимізувати статтю під ваш ресурс. До речі найкраще рерайт розміщувати за пропозиціями, надалі з ним буде зручніше працювати.
  • Тепер варто перейти до роботи з програмою. Відкриваєте її, вставляєте спочатку свій текст, розділений у стовпчик на пропозиції, потім рерайт і підбираєте необхідні синоніми. Під кожне словосполучення або слово, буде свій унікальний синонім, а значить, пропозиції в підсумку будуть мати маси варіантів. Проста підстановка слів дасть вам максимум можливих текстових варіантів.
  • Далі необхідно згенерувати тексти і надати їм унікальності, цей процес найбільш складний. Тут необхідно заздалегідь в настройках вказати, скільки варіантів тексту вам необхідно, а також яка унікальність повинна бути. Якщо не задати в налаштуваннях потрібні параметри, ви можете отримати просто мільйон різноманітних текстів, які будуть між собою практично ідентичні і будуть мати маленьку унікальність.
  • Якщо все зроблено правильно, ви маєте масу унікальних текстів і зекономлені фінансові витрати! Головне – це напрацьований досвід з допомогою багатьох проб, помилок і отримання чудових результатів.
  • Рекомендую до прочитання: Що таке SEO статті

    TEXT.RU - 100.00%