Статті для сайту

456

Написання статей для сайту

Всім привіт! 90% успішного сайту – це контент. Унікальні статті для сайту і картинки допоможуть вам у самостійному просуванні сайтів. Але якщо з картинками справа йде більш менш просто, то зі статтями доводиться напружуватися. Копія стаття з іншого ресурсу не принесе ніякої користі, а тільки нашкодить вашому сайту. Текст, взятий на сайті конкурента і відредагований (рерайт) вже краще, але це і не факт, що вийде прийнятна, якісна стаття для сайту.

Ви ніколи не запитували себе, скільки відвідувачів вашого сайту йдуть до конкурентів?
За статистикою, відвідувачеві вистачає 2-ух секунд для визначення якісного, зручного для читання тексту та прийняття рішення: продовжити ознайомлення зі статтями на вашому сайті або піти до вашого конкурента. Як же зробити так, щоб відвідувач залишався на вашому сайті?

Тільки за допомогою якісних, цікавих і звичайно унікальних статей у вас вийде залучити й утримати на своєму сайті відвідувачів. Далеко не у кожного є здатність і час займатися
написанням статей для сайтів. Для цього, на допомогу вам створені біржі контенту, на яких без проблем можна замовити статті для сайтів. Я, останнім часом, використовую біржу контенту ContentMonstr.

Биржа контента - contentmonster.ru

В результаті, мої клієнти не втрачають своїх відвідувачів сайтів з-за не якісного контенту, відповідно у них підвищується прибуток і поліпшується до мене ставлення, яке виражається в грошовому еквіваленті. Плюс до цього пошукові роботи так само покращують своє ставлення до сайтів з якісним і унікальним контентом.

Отже, завдяки біржі контенту ContentMonstr ми отримуємо унікальні статті за дуже прийнятними цінами, я б навіть сказав дуже дешево за такий сервіс. При роботі з сервісом не виникає жодних проблем, скрізь існують підказки (навпроти кожного пункту при наведенні на знак “?”). Вибираєте валюту, з якою вам зручно працювати. Реєструємося, заповнюємо просту форму, в якій формуємо завдання для написання статті для сайту.

Рекомендую до прочитання: Автоматична реєстрація в каталогах

Написание статей для сайта

Рекомендую обов’язково поставити галочки навпроти полів Title і Description, щоб потім самому не напружуватися зайвий раз. Розміщуємо замовлення на біржі. Після цього вам починають надходити пропозиції від копірайтерів. Вибираєте зі списку сподобався. Вибирати просто, на кожного копірайтера існує свій профайл з виконаними роботами, відгуками і т. д. Поповнюємо свій рахунок в WMZ або WMR через Webmoney. Так само рахунок можна поповнити за допомогою Яндекс.Гроші, термінали, пластикові карти.. Коли ви подали заявку на написання статті для сайту, ваші кошти резервуються, а списуються тільки після узгодження, доопрацювання (якщо буде потрібно) і прийняття вами роботи.

На сайті існує відмінна партнерська програма, тому, якщо ви вирішили зареєструватися, то не забувайте про мене, вам все одно, а мені, як кажуть, приємно..

Ви отримаєте якісні статті для сайтів в стислі терміни і за прийнятними цінами.